Do zimního střediska Zadní Telnice je možno dojet vlastním dopravním prostředkem a zaparkovat na velkokapacitním parkovišti přímo u lanové dráhy, nebo zaparkovat po celé délce místní komunikace, podle které jsou další parkovací plochy. Do střediska je možno dojet i veřejnou autobusovou dopravou denně podle platného zimního jízdního řádu přímo na točnu autobusů 100 m od lanové dráhy, nebo navíc o sobotách, nedělích a svátcích specielními autobusy MHD také přímo až do lyžařského střediska.

Vlastním dopravním prostředkem lze také zaparkovat v Adolfově, kam dojedete přes Krásný les.

Parkování je bez poplatku v celém lyžařském středisku, na oplátku parkujte ohleduplně , aby mohli úspěšně zaparkovat i další návštěvníci !!!

Foto parkoviště v Ski areálu Zadní Telnice