fotogalerie - SKI klub TelniceLyžařská škola v provozu pouze přes víkend od 10-12hod. Sraz před výukou u vleku Kašpárek v 9.30 hodin. Sjezdovka Meva má standardní podmínky vhodné pro výuku lyžování.

Telefon:

• Jiří Mudruňka
  • tel. +420 724 112 577

Odkazy:

Lyžařská škola při SKI klubu Telnice je víkendovou školou, jejímž cílem je naučit širokou veřejnost základním lyžařským dovednostem.
Je členem Českého svazu lyžařských škol.

lyžařská školička

Fotky z lyžařské školičky SKI klubu Telnice si můžete prohlédnout na fotoglalerii rajče: http://skitelnice.rajce.idnes.cz/

Poskytuje své služby o víkendech za příznivých sněhových podmínek, vždy od 10:00 do 12:00 hod. na svahu Kašpárek a Meva (sraz min. půl hodiny před zahájením výuky u vleku Kašpárek).
Výuku zajišťují zkušení cvičitelé podle metodiky Českého svazu lyžařských škol.

instruktoři LŠ 2002instruktoři LŠ 2007instruktoři LŠ 2008instruktoři LŠ 2012

Na jednotlivých fotkách naši instruktoři v roce 2002, 2007, 2008 a 2012

Výcvik je přizpůsoben věku a lyžařským dovednostem klienta.
Vhodný věk klienta pro zařazení do lyžařského družstva je cca od 5 let s přihlédnutím k jeho fyzické zdatnosti.
Za lyžařské vybavení a jeho stav odpovídají klienti, u mladších do 18 let zákonní zástupci (před sezonou je nezbytné provést odborné seřízení vázání).

certifikát - LŠcertifikát - LŠcertifikát - LŠcertifikát - LŠ