V prostředí horského střediska lze oslovit atraktivní zákaznickou skupinu vyznavačů zimních sportů. Našim partnerům nabízíme následující reklamní media.

Billboard - Euro billboard

Jedná se o nejrozšířenější formát reklamních nosičů v České republice. V areálu je aktuálně k dispozici 4 Ks těchto reklamních ploch. (2x na stanici lanovky, 2x u dojezdu sjezdovek),

Podélná reklama na dojezdu

Jedná se o reklamní plochu na plůtku vedle dojezdu kde se zdržuje velké množství lyžařů. Výška banneru je 70 cm Šířku reklamy lze zvolit dle potřeb zákazníka.

Reklama na sedačkách lanovky

Je asi nejatraktivnější formát reklamy v lyžařském areálu. Na 63 sedačkách vás opravdu nikdo nepřehlédne.

Reklama na oblečení lyžařské školy

Lyžařský instruktor je v prostředí zimních sporů autoritou. Decentní logo vaší společnosti na jeho oděvu jistě vhodně podpoří image vašeho produktu.

Reklama na oblečení obsluhy vleků

Obsluha vleků a lanových drah je zákazníkům stále na očích. Tento druh propagace je vhodný zejména pro kvalitní značky zimního oblečení kdy její užívání profesionály vylepšuje image značky v očích široké veřejnosti.