Hodnoty prosazované v našem pracovním kolektivu

1.        Loajalita a týmová spolupráce zaměřená na celkový výsledek týmu, má přednost před osobními ambicemi.
  2.        Odměňujeme podle výkonnosti  a přínosu v období, na které se odměna vztahuje, a nikoliv podle doby zaměstnání  a  neměřitelných starých zásluh.

Vedoucí výuky lyžařské školy

Náplň práce
  1.        Školení instruktorů lyžařské školy, kontrola úrovně jejich práce při výuce, hodnocení zaměstnanců a péče o neustálé zkvalitňování a obměnu týmu instruktorů lyžařské školy.
  2.        Samostatně konkurzy a výběrová řízení na nové instruktory.
  3.        Zodpovídá za image lyžařské školy a zastupuje ji na vybraných akcích jako veletrhy cestovního ruchu, závody prezentační „eventy“.
  4.        Řídí lyžařskou školu a rozhoduje o rozdělení práce mezi instruktory tak, aby lyžařská škola plnila zadaná provozní kriteria, a odpovídá za jejich plnění.
  5.        Optimální doba zaměstnání je 5-7 let s tím, že jedním z úkolů je vychovat vlastního nástupce.

Požadovaná kvalifikace a dovednosti
  1.        Instruktorský kurz APUL minimálně kategorie B nebo podobné mezinárodní úrovně.
  2.        Plynulá znalost německého jazyka slovem a pokud možno  i písmem.
  3.        Zkušenosti s výukou lyžování nebo snowboardingu min. 2 roky
  4.        Zkušenosti s prací v lyžařské škole na vedoucí pozici min. 1 rok (vedení kolektivu min. 10 lidí, nebo lokální pobočky větší školy).  Předpokládá se znalost managementu profesionálně vedené lyžařské školy zaměřené na hospodářský výsledek.
  5.        Výhodou jsou reference od profesionálně fungující velké  lyžařské školy jak v zahraničí nebo v tuzemsku.
  6.        MS OFFICE pokročilý uživatel
  7.        Věk min. 18 let.

Pracovník/ce kanceláře lyžařské školy

Náplň práce
  1.        Prodej služeb lyžařské školy půjčovny a doplňkových služeb Skiareálu  Telnice
  2.        Administrace prodeje a jeho vyúčtování

Požadovaná kvalifikace a dovednosti

1.        Precizní praktické zvládnutí strukturovaného prodejního rozhovoru v českém, německém a případně i dalších jazycích. (ANGL, RU)
  2.        Min. SŠ vzdělání
  3.        MS OFFICE pokročilý uživatel.
  4.        Věk min 18 let.

Instruktor/ka lyžování

Přijmeme na zimní sezónu instruktory lyžování na celou zimní sezónu nebo na týdenní turnusy.

Požadovaná kvalifikace a dovednosti
  1.        Požadujeme licenci instruktora nebo učitele lyžování, znalost němčiny nebo angličtiny na hovorové úrovni a adekvátní lyžařské nebo snowboardové dovednosti
Nabízíme
  1.        interní zaškolení,
  2.        dobré platové podmínky,
  3.        zaměstnanecké ubytování a stravování, zdarma
  4.        permanentku na volné lyžování, apod.
  5.        plat  90-150 Kč/ hod
  6.        podporu při zvyšování kvalifikace až po úroveň akceptovanou v zahraničí

Pomocný instruktor/ka lyžováni a snowboardingu

Požadovaná kvalifikace a dovednosti
  1.        Středoškolskou znalost němčiny nebo angličtiny na hovorové úrovni.
Nabízíme:
  1.        interní zaškolení
  2.        permanentku na volné lyžování, apod
  3.        podporu při zvyšování kvalifikace až po úroveň akceptovanou v zahraničí
  4.        plat od 60 Kč/ hod

Vhodné i pro chlapce a dívky od 16 let věku. Začnete výpomocí, u nás získáte zkušenosti,  pomůžeme vám se získáním licence a od 18 let můžete učit plnohodnotně.

Vedoucí cateringu

Náplň práce
  1.        Řízení provozu rychlého občerstvení a stravování, sám pracuje při výdeji jídel a občerstvení
Požadovaná kvalifikace a dovednosti
  1.        Prokazatelné zkušenosti a kvalifikace pro práci v gastronomii a cestovním ruchu a oprávnění zastávat funkci odpovědné osoby
  2.        Znalost německého jazyka na úrovni zvládnuté učebnice nebo tzv. malé státnice.
  3.        Příjemný vzhled a vystupování
  4.        MS OFFICE pokročilý uživatel
  5.        Věk min. 18 let.

Barman číšník – pracovník/ce občerstvení

Náplň práce
  1.        Prodej jídel, občerstvení a nápojů, úklid a údržba provozovny a jejího okolí.
 Požadovaná kvalifikace a dovednosti
  1.        Hovorová znalost německého jazyka. (podmínka)
  2.        Příjemný vzhled a vystupování
  3.        MS OFFICE základní dovednosti
  4.        Pracovitost, rychlost a orientace na výsledek a čistotu.