logo DMSVážení přátelé Krušných hor,

Od sezony 2011 / 2012 jsme pro Vás připravili možnost podílet se na udržbě a rozvoji Krušnohorské bílé stopy v podobě Dárcovské sms, která je aktivní od 11. 12. 2011.

Na základě rozsáhlé diskuze v předchozí zimní sezóně jsme ve spolupráci s Fórem dárců připravili projekt zaměřený na podporu běžeckého lyžování ve východní části Krušné hory a to prostřednictvím Služby DMS.

V případě, že budete chtít podpořit Krušnohorskou bílou stopu, o.s., úpravu běžeckých stop, podpořit tvorbu nových map a navigačního systému a mnoho dalšího, využijte prosím této novinky

DMS KBS

a pošlete toto heslo na telefonní číslo 87 777

Cena DMS je 30 Kč, Krušnohorská bílá stopa, o.s. obdrží 27 Kč.

Přehled zaslaných finančních budete moc aktuálně sledovat na tomto odkazu >>>.

běžkařský okruh - ski-telnice